Së shpejti do bëhet baba – Skerdi flet për gjininë e foshnjës (FOTO)

By

Edhe pak muaj vjen në jetë fëmija i parë i Skerdit.

Bashkëshortja e tij, gazetarja Vesa Rama, është shtatzënë por asnjëri prej tyre ende nuk e ka zbuluar gjininë e foshnjës.

Megjithatë, gjatë pyetje/përgjigjeve në Instagram, Skerdi u pyet nga ndjekësit pikërisht për gjininë.

“Djalë apo vajzë?”, ishte pyetje ndërkaq përgjigjja e këngëtarit të hitit “Si Bugatti” nuk është se e zbuloi.

Ai e vendosi një emoji në formë të ‘shhh’ në mënyrë që mos të tregojë nëse fëmija është djalë apo vajzë.

Ndryshe, kënga e fundit e Skerdit është “Goodbye” dhe së shpejti priten projekte të reja nga ai./Prive.al

Artikuj të ngjashëm