Se Rihanna dhe A$AP Rocky janë si mos më mirë e dëshmojnë këto fotografi

By

Rihanna dhe A$AP Rocky janë bashkë dhe të dashuruar gjatë pushimeve të tyre në Barbados, pavarësisht nga një skandal tradhtie i kohëve të fundit që doli të ishte një gënjeshtër.

Këngëtarja e “We Found Love”, 34 vjeçare dhe reperi i “F-kin’ Problems”, 33 vjeçar, u panë duke ecur krah për krah pasi dolën për darkë së bashku.

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Rihanna shows off her ever growing baby bump with ASAP Rocky leaving a late night dinner while on holiday out in Barbados.*PREMIUM-EXCLUSIVE* Rihanna shows off her ever growing baby bump with ASAP Rocky leaving a late night dinner while on holiday out in Barbados.*PREMIUM-EXCLUSIVE* Rihanna shows off her ever growing baby bump with ASAP Rocky leaving a late night dinner while on holiday out in Barbados.

Çifti fluturoi në vendlindjen e stilistes Savage x Fenty gjatë fundjavës mes thashethemeve se Rocky kishte qenë jo besnik.

Artikuj të ngjashëm