S’e lanë rehat vogëlushen: Ende pa bërë një muaj, Ami e Ermali set fotografik vajzës

By

Sia e çiftit të njohur Ermal Mamaqi dhe Ami Toska, ka tri javë që ka lindur dhe që tani është një super star.

Vogëlushja tani edhe po përgatitet për t’i bërë një set fotografi që do realizohet nga kompania e këngëtares Rrezarta Shkurta.

Sian e ka fotografuar Ami, tek e bëjnë gati për t’i bërë fotografitë e para profesionale që nga ardhja në jetë, të cilat do jenë patjetër një kujtim shumë i bukur për vogëlushen kur ajo të rritet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm