Se ku ka humbur Lori Hoxha na e thotë Sara!

By

Trashëgimtarja e Top Medias, Lori Hoxha tash e disa muaj ka zgjedhur të ndryshojë drastikisht sjelljen në rrjete sociale.

Nga një fashionista që postimet i kishte të përditshme, tashmë paraqitjet e saj në rrjet numërohen me gishtat e njërës dorë.

Postimi i parafundit është në Nëntor të vitit të kaluar teksa i fundit në Janar.

 

View this post on Instagram

 

the moon knows 🌙

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Një detaj i tillë pashmangshëm i ka rënë në sy fansave të cilët në mungesë të Lorit, kanë pyetur motrën e saj, Sarën se çfarë po ndodh me të.

Sara është shprehur se distancimi nga rrjetet sociale është vendim i Lorit e cila paralelisht po bën pushime, si gjë që di ta bëjë shkëlqyeshëm.

‘[Lori] është mirë. Ajo thjesht po i kushton kohë vetes duke shëtitur botën dhe duke u distancuar nga teknologjia’ – është shprehur Sara në postimin e bërë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm