Sasa e “O sa mirë” shfaqet tejet seksi në imazhin e fundit!

By

Është nënë e katër fëmijëve, e megjithatë duket sikur një 20 vjeçare.

Aktorja kosovare Adriana Matoshi, është ndër artistet më të dashura të publikut sidomos me rolin e Sasa’s në serialin “O sa mirë”.

Vlera e saj artistike është e madhe, e shtrihet përtej komedisë në të cilin e shohim çdo të diele.

Përveç se ka një personalitet interesant dhe talent të hatashëm në të aktruar, Adriana ka edhe një stil shumë unik dhe linja tejet fit si nënë e katërfishtë që është.

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka publikuar një fotografi në rroba banje të kombinuara me një bluzë dhe atlete, me anë të të cilës të jep përshtypjen se sapo ka mbaruar gjimnazin. /Prive.al/

sASA

 

Artikuj të ngjashëm