Sara e Ledrit ‘telefonon’ reperin me famë ndërkombëtare (FOTO)

By

Sara Hoxha ka ‘telefonuar’ reperin Kanye West.

Në fakt kjo nuk është realitet, por ka përdodur një efekt të rrjeteve sociale që improvizon komunikimet me të huajt.

Ndryshe, ajo aktualisht gjendet në jug të Shqipërisë bashkë me Ledrin dhe vajzën e tyre Poem./Prive.al

Artikuj të ngjashëm