Sara dhe Ledri i hapin vajzës Instagram (FOTO)

By

Pak ditë më parë, Sara Hoxha dhe Ledri Vula u bënë prindër për herë  të parë me ardhjen në jetë të vajzës, Poem Blu.

Çifti, ndryshe nga shumë të tjerë janë treguar të hapur duke publikuar foto të vajzës menjëherë.

View this post on Instagram

A post shared by Prive.al (@prive.al)

E duket se një hap tjetër është ndërmarrë nga çifti.

Vajzës, Sara dhe Ledri i kanë hapur edhe Instagram.

Momentalisht nuk ka fotografi të saj të postuara në rrjete sociale mirëpo kjo me gjasë nuk do të zgjasë për shumë kohë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm