Sara bisedoi me ‘Malumën’ e saj dhe fotoja s’do t’i pëlqejë Ledrit aspak

By

Sara e ka shndërruar në ‘specialitet’ që të ndajë momente të Ledrit të cilat ky i fundit nuk do i postonte asnjëherë.

Një të tillë e ka shpërndarë me publikun në story.

View this post on Instagram

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

Pamja shihet të jetë nga një bisedë me video e çiftit teksa Ledri ndodhet me koncertë në Europë.

Me një paruke që e bën bjond, Sara partnerin e ka krahasuar me Malumën.

“Maluma më thirri mbrëmë të më sheh si jam dhe unë i premtova që nuk do t’i bëj screenshot” – është shprehur Sara në foto me doza humori. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm