Samanta zbulon një skenë nga klipi i ri (FOTO)

By

Ka kohë që Samanta ka paralajmëruar projektin e ri i cili quhet ‘Kush jam’.

Kënga e punuar nga Darko Dimitrov, Kledi Bahiti e Fifi, ka përfunduar dhe pritet që gjatë këtyre ditëve të lansohet.

Për klip u kujdes produksioni MAX aty ku edhe menaxhohet këngëtarja.

Para se të jetë gati, Samanta ka publikuar pak një skenë nga klipi, në instastory, të cilën mund ta shihni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm