Samanta sjell dy këngë brenda një klipi (VIDEO)

By

Samanta ka publikuar dy projekte muzikore.

’Mala dhe Cha Cha Cha’ quhen këngët të cilat i solli brenda një videoklipi.

Ajo bashkëpunoi me Bledbeats dhe Muma në këto projekte të cilat mund t’i dëgjoni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm