Samanta së shpejti me klip të ri

By

Këngëtarja Samanta Karavella pas suksesit një vit më parë me këngën ‘Ti se din se’ ka finalizuar projektin e ri.

Mirëpo, ndryshe nga dueti me Onatin këtë verë do shohim si solo artiste.

Kënga është punuar nga Kico & Torch dhe do të vizualizohet me klip.

Kjo këngë e Samantës do të jetë pjesë e diskografisë shumë shpejt./Prive.al

Artikuj të ngjashëm