Samanta intervenon në fytyrë (FOTO)

By

Kohëve të fundit u përfol mjaft shumë për ndërhyrje të mundshme kirurgjikale. U tha se Samanta Karavella ka fryrë buzët sepse në foto të ndryshme pretendohej se ka ndryshime krahasuar me periudha të mëhershme.

Megjithatë, ishte vetë këngëtarja që e sqaroi këtë temë duke i përmendur disa faktorë. Fillimisht tregoi se është gjenetike ndërsa përmendi edhe rolin e piercing dhe konturin e lapsit që bëjnë që buzët e saj të duken të trasha.

Me plot gojë, Samanta deklaroi se nuk ka asnjë ndërhyrje në fytyrën e saj dhe këtë nuk e ka problem ta thotë publikisht.

Tani kur ka vendosur të bëjë disa ndryshime në fytyrën e saj, këtë ajo po e bën haptas.

Në rrjetin social Snapchat, Samanta ka ndarë me fansat momente nga bërja tatuazh e vetllave të saj, proces ky që po gjen mjaft aplikim kohëve të fundit.

Kujtojmë se në planin artistik, Karavella po shijon suksesin e këngës ‘Asnjo si un’ që grumbulloi një milionë shikime brenda pak ditësh nga publikimi. /Prive.al/

samantavetulla

 

Artikuj të ngjashëm