Samanta humb një nga personat më të dashur!

By

Këngëtarja Samanta Karavello nuk e ka nisur ditën aspak mirë sot meqenëse një nga personat e saj më të dashur ka ndërruar jetë.

Bëhet fjalë për gjyshin e këngëtares që orë më parë ka vdekur dhe kjo e ka pikëlluar shumë Samantën.

Ajo ka gjetur pak kohë që në rrjete sociale të kujtoj gjyshin e saj duke deklaruar se ai do t’i mungoj shumë.

Këto emocione, Samanta i ka shprehur në Snapchat shoqëruar me një imazh të të ndjerit nga rinia e dikurshme.

Shprehim ngushëllimet e sinqerta për Samantën dhe familjen. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm