SAMANTA E BEKUAR!

By

Këngëtarja Samanta Karavella pas duetit me Onatin akoma nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri.

Gjatë kësaj kohe këngëtarja ka qenë e angazhuar në koncerte dhe udhëtime.

Mirëpo këtë të diel vendosi ta kaloj në shoqërinë e një personi të veçantë. Nuk bëhet fjalë për ndonjë të dashur po për nipin e saj.

‘Hallë e bekuar’ – është shkrimi që i ka bërë postimit këngëtarja./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm