Sabri Fejzullahu po rikthehet me një projekt të ri

By

Projekti i tij i fundit muzikor u publikua muaj më parë dhe i këndon një lidhjeje të përfunduar. Kënga quhet “Zemrën Gur” dhe u publikua bashkë me videoklip.

Tani si duket Sabriu i është përveshur punës që t’i sjellë publikut të tij një këngë të re.

Detaje nuk janë publikuar ende mirëpo një foto e shkëputur nga xhirimet e videoklipit të tij, na la të kuptojmë që projekti i ri është në prag të publikimit. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm