Befason Sabri Fejzullahu,lanson ‘Lojë pas shpine’!

By

Sabri Fejzullahu nuk ka as dy javë që nga publikimi i projektit të tij më të fundit ‘Biri im’, mirëpo që ai sot ka vendosur të na befasojë prapë.

Këngëtari sapo ka publikuar këngën e tij tashmë më të fundit ‘Lojë pas shpine’, muzikën dhe orkestrimin e së cilës e ka realizuar Virusi, kurse tekstin Arsim Bunjaku.

E se a do të rezultoi kjo këngë po aq e sukseshme sa e kaluara,këtë presim ta shohim./Prive.al/

https://www.youtube.com/watch?v=jus2sutSBgM

Artikuj të ngjashëm