Sa vjeç mbush sot Dhurata Dora?!

By

Dhjetori për këngëtaren Dhurata Dora është i mbushur me festa. Përpos atyre të fundvitit Dora feston ditëlindjen e saj.

Sot këngëtarja ka mbushur 23 vjeç dhe festa për të ka filluar që nga mbrëmë.

“Vajza e ditëlindjes” është ndër emrat më të njohur të skenës muzikore shqiptare dhe çdo këngë e saj është kthyer në hit.

“Shumë on” është klipi i fundit teksa pritet që shumë shpejt ta publikoj duetin me VigPoppa.

Artikuj të ngjashëm