Sa u pagua Flakron Aliu për klipin “Lujmi krejt” të Adrianit dhe Onatit? (VIDEO)

By

Në intervistën më të shkurtër të emisionit Prive, këtë të shtunë, ishte Flakron Aliu – djali që mori vëmendje mediatike pas aktrimit të tij në videoklipin “Lujmi krejt” të Adrian Gaxhës dhe reperit Onat.

Sa u pagua për klipin e cili këngëtar i pëlqen, e kuptoni duke shtypur videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm