Sa simpatike, Aurela Gaçe ndanë momentin më të bukur me vajzën

By

Janë nënat ato që i lodhin fëmijët e tyre me kërkesat për të bërë selfie e fotografi e bëhen të tepërta duke klikuar në aparat për çdo lëvizje që ata bëjnë.

I tillë është rasti i këngëtares Aurela Gaçe, e cila si një shpirt i gjallë e tejet artistik, i mbyt vajzat e saja me imazhe.

Kështu e vogla e saj, në shenjë rebelimi nuk ka pranuar të nxirret më në fotografi dhe ka ulur kokën e e ka mbuluar me duar.

Ky është një moment tejet simpatik që Gaçe ka ndarë me fansat e saj, nga familja. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BkLXOdtgLX7/?taken-by=aurelagaceofficial

Artikuj të ngjashëm