Sa shpejt po shkojnë, katër vjet nga martesa e këngëtares së njohur shqiptare!

By

Ndonëse e ka braktisur muzikën për pak kohë, repertori i saj do na ngelet gjithmonë në kujtesë.

Këngëtarja e njohur Hana Cakuli, na ka falur aq këngë të bukura, sa do e kemi të vështirë ta harrojmë zërin e saj edhe kur nuk është prezente me këngë të reja.

Por siç duket ajo është dedikuar në familjen e saj, pasi që është bërë edhe nënë dhe projektet e reja i kanë mbetur në sirtarë.

Këtë të marte, ajo feston 4 vjetorin e martesës me bashkëshortin e saj me të cilin për momentin jeton në Gjermani.

Përndryshe, përmes llogarisë së saj në Instagram, mund të kuptojmë që Hana ende këndon, por vetëm në mbrëmjet e muzikës live. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm