Sa romantik është Ledri e kuptuam në urimin për ditëlindjen e Sara Hoxhës

By

Sara Hoxha sot po feston ditëlindjen, dhe në InstaStory e saj vërshuan urimet e shumta nga miq e kolegë.

Kjo ditë njëherësh shënon edhe ditëlindjen e saj më të vecantë, sepse pranë vetes ka të voglën e saj Poem Blu.

Ndër shumë urime të bukura, spikati ky i Ledri Vulës i cili është po aq i emocionuar që kësaj here ata po festojnë si një familje.

Reperi ka ndarë në InstaStory një foto nga festa e zbulimit të gjinisë së bebit, teksa i shkruan Sarës krahas postimit:

“Ditëlindja jote e parë të tre. Gëzuar ditëlindjen cul”, shkruan ai. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm