Sa para shpenzon Shyhrete Behluli në produkte kozmetike? (VIDEO)

By

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli, komplimentohet shumë për pamjen e saj, edhe tash si gjyshe.

Por, sa shpenzon ajo në produkte kozmetike?

Këtë përgjigje dhe disa gjëra të tjera interesante i kuptoni në videon më poshtë e cila paraqet rubrikën “Haje ose Thuaje” të emisionit NIN në Klan Kosova, ku Shyhretja ishte e ftuar bashkë me vajzën e saj Engjin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm