Sa paguhet Ardian Bujupi në koncerte? (VIDEO)

By

Me siguri të gjithëve ju interson se sa paguhen këngëtarët shqiptarë në Kosovë.

Kësaj pyetje nuk i ka shpëtuar as Ardian Bujupi në rubrikën “Haje ose Thuaje” në emisionin NIN me Alaudin Hamitin në Klan Kosova, realizuar muaj më parë.

Sa paguhet ai, kë zgjedh mes Xhensilës dhe Elvanës dhe kush ishte e dashura e tij e fundit?

Si u përgjigj Ardiani, e kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm