Sa ndikoi pandemia në planet e Ardian Bujupit? (VIDEO)

By

Para pak ditësh, Ardian Bujupi u rrëfye në emisionin NIN në Klan Kosova.

Këngëtari i cili këtë muaj lansoi bashkëpunimin e dytë me Xhensila Myrtezaj – projekt i cili ka arritur të shpërthejë nga klikimet për pak ditë, foli për shumë gjëra rreth tij.

A është ai në lidhje ashtu siç u përfol në media dhe sa ka ndikuar pandemia në planet e tij?

Këto dhe të pathëna të tjera rreth tij, keni mundësi t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm