Sa mbrëmje iu anuluan këtë verë Albina Kelmendit? (VIDEO)

By

Këngëtarja shqiptare, Albina Kelmendi ka treguar sa mbrëmje iu anuluan këtë verë për shkak të pandemisë që ka shpërthyer në tërë globin.

Përveç kësaj, artistja tregoi a e ka realizuar duetin e ëndrrave dhe çka sipas saj I mungon estradës?

Shumë përgjigje kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm