Sa ka ndryshuar Angelina Jolie në 16 vite?! (FOTO)

By

Emi i saj është sinonim i bukurisë.

Aktorja Angelina Jolie për vite të tëra është konsideruar dhe konsiderohet si gruaja më e bukur në botë.

Sidoqoftë, kohëve të fundit, problemet në jetën private, divorci, anoreksia kanë bërë që Jolie të humb pak nga shkëlqimi i dikurshëm.

Por sa ka ndryshuar aktorja në 16 vjet?! Fare pak..

Në një prej kolazheve nga fansat e Angelinas, aktorja duket me shumë pak ndryshime në pozën dhe këndin e njejtë nga viti 2001 në 2017.

Foto e mëposhtme flet vetë. /prive.al

2001 or 2017?

A post shared by Angelina Jolie?? (@angejolieofficial) on

Artikuj të ngjashëm