Sa e ka ndryshuar shtatzënia bashkëshorten e Milot Llalloshit?!

By

Pak muaj më parë ishin kryetemë me kurorëzimin e martesës në prani të shumë mysafirëve por periudhën pas muajit të mjaltit e mbajtën pak më private.

Milot Llalloshi dhe Erxhina Ismajli, në pritje për t’u bërë prindër kanë rralluar pak paraqitjet publike por përjashtim ishte dasma e mbrëmshme.

Çifti i njohur ndaluan pak për Prive për të shprehur urimet për Albatritin dhe Egzonës ku mes tjerash vërehen ndryshimet e vogla tek Erxhina.

Minuti 5:24 në videon e mëposhtme tregon çiftin. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm