S4MM vazhdon t’i publikojë këngët e albumit, del “Spo du me dek i ri” (VIDEO)

By

S4MM po vazhdon t’i publikojë këngët e albumit.

Nga “Mir se vjen”, reperi nga Maqedonia lëshoi këngën me titull “Spo du me dek i ri” e shoqëruar poashtu me videoklip.

Ai bashkëpunoi me Niza dhe Don Gima për këtë projekt.

Nëse nuk e dini, S4MM ka paralajmëruar album që disa muaj i cili tashmë është Iigatshëm për t’u lëshuar. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm