S4MM jep detaje për projektin e ri (FOTO)

By

Ka disa javë që reperi nga Tetova, S4MM paralajmëron projekte të reja muzikore, por asnjë nuk ka dalë ende.

Artisti së fundmi është pyetur nga fansat në Instagram se kur do të dalë kënga e re dhe ai nuk ka hezituar t’ju përgjigjet.

Përmes opsionit pyetje/përgjigje, ai tha: “Këto ditë xhirohet spoti dhe do të dalë sa më shpejt”, duke mos dhënë detaje të tjera.

Ndryshe, S4MM këtë vit lëshoi një album i cili pati shumë sukses si dhe i dha fund beqarisë me vajzën të quajtur Filis, disa muaj më parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm