Ryva pranon një super dhuratë nga kolegia e saj (FOTO)

By

Këngëtarja Ryva Abazi shquhet tash e një kohë për miqësinë me një prej kolegeve të saj, Shqipe Abazin.

Dy këngëtaret e mirënjohura i shohim shpesh tek njëra-tjetra dhe miqësia duket të ketë kaluar edhe në nivele të shkëmbimit të dhuratave.

Ryva pranon një dhuratë të çmuar nga Shqipe Abazi

Një të tillë, Ryva e ka pranuar së fundmi nga shoqja e saj e ngushtë.

Një varëse e markës “Guess” që kushton goxha ka qenë zgjedhja e Shqipes për Ryvën.

Ta gëzojë! /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm