Rudina nis pushimet përtej Shqipërisë: Ky është destinacioni që ka zgjedhur

By

Është prezantuesja më e dashur e pasditeve në Shqipëri, duke mbajtur gjithmonë shikueshmërinë më të lartë me programin që mban emrin e saj, Rudina.

Pas një sezoni të suksesshëm në zhanrin që konkuron, Rudina Magjistari ka menduar të bëj pak pushime në male, por jo në ato shqiptare.

Prezantuesja dhe familja e saj e ngushtë kanë zgjedhur malet e Zvicrës për të pushuar disa ditë.

‘Një ditë dimri perfekte’ është shprehur Rudina në llogarinë e saj në Instagram, ku ka zbuluar lokacionin e pushimeve./Prive.al

Artikuj të ngjashëm