Rudina Magjistari nënë për herë të dytë?

By

Dhe krejt rastësisht, prezantuesja Rudina Magjistari duket ta ketë gjetur veten “shtatzënë”.

View this post on Instagram

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari)

“Me barrë” kësaj here “e kanë lënë” portalet dhe komentuesit në rrjete sociale të cilët nga fotot e pushimeve me partnerin, Xhavitin dhe vajzën Mia, kanë ngritur pikëpyetje të tilla.

Madje, kanë pasuar edhe urimet të cilat kanë bërë që Rudina të reagojë.

Prezantuesja ikonë e pasditeve shqiptare e ka mohuar vërtetësinë e këtyre raportimeve.

“Po ç’janë këto lajme mi aman” – është shprehur ajo duke qeshur me lot.

No description available.

Mes tjerash, Rudina ka pasur edhe një cilësim për portalin i cili i duket “copë copë”.

Kujtojmë se prezantuesja në shtator i rikthehet audiencës së saj besnike të programit të pasdites në TV Klan ku është e pozicionuar prej tashmë më shumë se një dekade. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm