Rudina Magjistari me vajzën, si asnjëherë tjetër (FOTO)

By

Sezoni televiziv ka përfunduar edhe për Rudina Magjistarin.

Prezantuesja që drejton pasditen në Klan tashmë ka nisur pushimet me bashkëshortin dhe vajzën.

Këtë të fundit, Rudina ka tentuar të mos e ekspozojë shumë para publikut megjithatë një moment të bukur e ka ndarë sot në rrjete sociale.

Më qartë se kurrë, vajza Mia shihet krah nënës teksa shijon lojërat në park përgjatë pushimeve. /Prive.al

Me ❤️ time #happymama? #mysunshine #mialuleqingji #familyholidays #summer2018

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on

Artikuj të ngjashëm