Rruga për zemrën e një burri është përmes stomakut të tij: Ja çfarë i gatuan Emina Çunmulaj burrit të saj

By

Emina Cunmulaj ëshë martuar me miliarderin iranian Sam Nazarian me të cilin ka edhe dy vajza, mirëpo kjo për të nuk do të thotë që të qëndrojë larg kuzhinës.

Shumë shpesh poston video duke përgaditur për vajzat e saj ushqime shqiptare e kësaj radhe ajo provoi një recetë më ndryshe për burrin e saj.

Bëhet fjalë për Tahdig kjo një recetë iraniane i përbërë nga oriz i freskët i marrë nga fundi i tenxheres në të cilën është gatuar orizi (bylku).

Emina na tregon edhe rezultatet e kësaj recete, dhe reagimi i saj është lumturi e vërtetë. “ Burri im do të jetë shumë i lumtur kur ta shohë.” – thotë ajo shumë e gëzuar në videon e postuar në Instagram. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm