“Rrjetet sociale e dëmtojnë shëndetin mendor” – Angela Martini publikon fotografinë me pozën më të çuditshme

By

Ka hulumtim e hulumtume që theksojnë se përdorimi i rrjeteve sociale në masë të tepërt, mund ta dëmtojë shëndetin tonë mendor.

Dhe këtë e di mirë modelja e famshme shqiptare Angela Martini, e cila e bën këtë deklaratë në profilin e saj në Instagram, duke publikuar edhe fotografinë më të çuditshme.

Me një pozë akrobatike, Martini ka publikuar një imazh tejet seksi në llogarinë e saj në Instagram dhe është fotografuar pranë pasqyrës.

“Mediat sociale seriozisht e dëmtojnë shëndetin tonë mendor”, ka shkruar Martini në këtë imazh ku duket jashtëzakonisht atraktive. /Prive.al

View this post on Instagram

Social media seriously harms your mental health

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on

Artikuj të ngjashëm