Rrjedh në internet kënga e Dhurata Dorës me Maitre Gims (VIDEO)

By

Kënga mes Dhurata Dorës dhe Maitre Gims po rrjedh në internet.

Një llogari në youtube ka publikuar projektin muzikor i cili pritet të lansohet nesër me videoklip të xhiruar në ishujt Maldive.

’Only you’ quhet kjo këngë e cila po pritet shumë nga fansat e dy artistëve.

Dëgjojeni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm