Rrini gati, bashkëpunimi i Ermal Fejzullahut dhe Yll Limanit vjen shumë shpejtë!

By

Ermal Fejzullahu dhe Yll Limani ditë më parë paralajmëruan bashkëpunimin e tyre.

View this post on Instagram

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)

“As 1 minut” titullohet kënga, e cila tashmë është gati për publikim.

Rrini gati, sonte në ora 19:00 publikohet bashkëpunimi i shumëpritur i dy artistëve. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm