Rrëfehet Skerdi: Kështu ndodhi bashkëpunimi me Nora Istrefin (VIDEO)

By

Të shtunën në Prive, Skerdi rrëfeu shumë gjëra rreth karrierës.

Këngëtari ndër të tjerash tregoi si ndodhi bashkëpunimi me Nora Istrefin, të cilin e lëshoi para tri ditëve në youtube.

Përveç kësaj, Skerdi foli edhe për projektet e ardhshme si dhe zbuloi projektin me reperin shqiptar të njohur në Greqi me nofkën Sin Boy.

Nëse nuk e dini, “M’ke Mungu” me Norën, arriti 1 milion klikime në youtube dhe mori goxha shumë komente pozitive.

Videoja e mëposhtme ua tregon të gjitha përgjigjjet e atyre që kemi cekur më lartë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm