Rrëfehet Anita Haradinaj: Ja si i shpjegova fëmijëve ndalimin e Ramushit në Francë

By

Bashkëshortja e kreut të AAK-së, Ramush Haradinaj, Anita në një rrëfim ekskluziv për emisionin Prive shpalosi gjerë e gjatë përjetimet në muajin e fundit.

Fiks një muaj nga momenti kur Ramushi u ndalua në Francë nga autoritetet me fletarrest të shtetit serb, Anita tregoi mbi ndodhinë.

Prezantuesja Muçaj – Haradinaj tregoi se si i shpjegoi fëmijëve ndalimin në Francë dhe mungesën e ish-komandantit në ditëlindjen e djalit.

Videoja e plotë më poshtë ju sjell detajet. 

Artikuj të ngjashëm