Rozana Radi shfaqë linjat në plazh, këngëtarja duket seksi (FOTO)

By

Kantautorja e famshme Rozan Radi, gëzon linja të mira të trupit të saj.

Radi që ka filluar pushimet në bregdetin jugor të Shqipërisë, nuk po ia lë hakut aspak me fotografi nga vendet që po viziton.

Tash për tash ajo është single dhe nuk dihet shumë nga jeta private, përpos që pak kohë më parë ishte në një romancë me reperin kosovar MC Kresha.

Tani këngëtarja përveç muzikës, ka nisur edhe ndërmarrësinë ngase ka hapur një biznes të sajin në Tiranë, ku shet fustane elegante. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm