Rozana Radi po martohet (FOTO)

By

Rozana Radi rrallë herë ka folur për jetën e saj personale.

Ajo zgjodhi të jetojë dashurinë larg vëmendjes së publikut dhe larg syrit të kamerave.

Por, së fundmi ajo na habiti me një përgjigje nëpërmjet Instagramit.

Dikush e pyeti: “Kur do martohesh?” dhe përgjigja e Rozanës ishte shumë e thjehstë: “Aq shpejt se sta merr mendja”.

Me sa duket, shumë shpejtë do kemi dasmë edhe pse artistja nuk dha asnjë detaj tjetër./Prive.al

Artikuj të ngjashëm