Rovena Stefa: Arian Çani është b*tchi më i madh

By

Rovena Stefa ishte e ftuara e sontme në pjesën e dytë të emisionit NIN. Ajo diskutoi për projektet e saj muzikore dhe zhvillimet në jetën private.

Rovena përsëri bëri të qartë se marrëdhënia me Shpatin nuk kalon kufijtë e miqësisë.

Këngëtarja u pyet edhe për faktin se është ndër dhjetë këngëtarët më të paguar shqiptarë, gjë të cilën nuk e mohoi megjithëse shtoi se pagesa të tilla ndodhin vetëm më raste specifike të festave.

Rovena surprizoi kur tha b*tchi më i madh është Arian Cani megjithëse në kontekst të mirë.

Në vitin 2016 të cilin do e nisë në SHBA, këngëtarja do sjellë një këngë të tipit american pop që e konsideron si ndër më të mirat në karrierë të llojit argëtues. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm