Rovena nuk çan kokën fare për kritika: Fotoja e fundit do ju habisë!

By

Emri i Rovena Stefës gjen vend jo pak herë në mediat rozë. Muzika dhe aktivitetet profesionale që ajo zhvillon nuk janë të vetmet arsye pse ajo gjindet shpeshherë në titujt kryesor të këtyre mediave.

Rovena shpeshherë din të jetë edhe provokuese me fotografitë apo shfaqjet e saj në publik dhe lirisht mund të themi se është ‘mjeshtre’ në marrjen  e vëmendjes.

Kujtojmë se në aspektin muzikorë aktiviteti i Rovenës ka rënë dukshëm teksa nëse shikojmë për prurjen e fundit nga ana e saj duhet të kthehemi prapa plot një vit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm