Rovena komenton foton me taka në fitnes

By

Një foto ku këngëtarja Rovena Stefa shihej me taka në fitness mbushi rrjetet sociale pak ditë më parë.

Të shumtë ishin ata që bënë shaka me këtë imazh marrë shkas nga veshja e papërshtatshme për ambientin.

E vetë Rovena ka dhënë përgjigjjen e saj sot, shoqëruar me një foto ku dëshiron të dëshmojë të kundërtën.

‘Sa me vjen me qesh me komentet e disa njerezve qe ma merr mendja as kane qene kurre ndonjehere ne Fitness dhe japin keshilla per takat e mia???, takat i vesha ne dhomen e zhveshjes pasi i perfundova ushtrimet me patika(atlete), Mos u merzitni, Paqe Motra’ – ka thënë ajo. /Prive.al/

rovenastefa

 

Artikuj të ngjashëm