Ronela vjen si ‘Tigër’ (Video)

By

Ronela Hajati ka kohë që ka paralajmëruar projektin e ri. Këngëtarja e cila nuk është dhe aq aktive me videoklipe tani kjo gjë do të ndryshoj.

Ronela është bërë pjesë e kompanisë Max dhe ata do e menaxhojnë karrierën dhe prodhimet muzikore të saj.

Më i riu nga ajo që do të publikohet shumë shpejt është ‘Tiger’ me tekst nga vetë ajo e me muzikë nga producenti rumun, Alandy./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=vJbljE7NdZo

Artikuj të ngjashëm