Ronela sapo na e zbuloi një sekret dhe tani duam t’i shkojmë mysafir!

By

Ditëve të fundit, emri i sajs’mbeti ditë pa u lakuar në rrjete sociale e në media. Të gjithë po çmendeshinnga kënga e saj “Vuj” me të cilën garoi në Këngën Magjike këtë vit.

Këngëtarja Ronela Hajati, ka gjetur pak kohë të lirë, e iu është përgjigjur ndjekësve në Instagram.

“Di të gatuash”, e pyeti dikush!

“Jam super kuzhiniere”,ka thënë Ronela, duke na e zbuluar një sekret për veten e saj dhe ne tani duamtë jemi mysafirë te ajo e t’i provojmë ushqimet!

Artikuj të ngjashëm