Ronela paralajmëron: E ç’do bëhet…

By

Pasi publikoi dy këngë njëkohësisht me reperin Don Phenom, Ronela Hajati me sa duket nuk e ka ndërmend të ndalojë për asnjë ditë.

Këngëtarja sapo paralajmëroi diçka të re përmes Instagramit të saj.

Teksa ajo postoi një fotografi të veten, poshtë saj shkroi: “Eeee ç’do bëhet këtë verë”, duke zbuluar se do të kemi hite të tjera nga ajo.

Dy projektet me Don Phenom janë duke u pëlqyer dhe kanë arritur goxha klikime në youtube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm