Ronela Hajati zbulon planet, deri në dhjetor do bëka namin me këngë

By

Këngëtarja Ronela Hajati, i ka të njëpasnjëshme projektet e reja muzikore.

Hajati që së fundmi ka publikuar këngët, “Do ta luj” dhe “Maje n’men”, ka zbuluar se cilat janë planet e saja për muajt në vazhdim.

E pyetur nga ndjekësit e saj në Intagram se kur do publikojë këngë të re, ajo ka thënë se janë tri në radhë që po e presin dhe deri në muajin dhjetor, do t’i publikojë që të gjitha.

“Deri në dhjetor keni edhe tri për të dëgjuar, kështu që durim”, ka shkruar Hajati në profilin e saj në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm