Ronela Hajati shfaqet e pagrimuar (FOTO)

By

Në të shumtën e rasteve ato prezantohen në publik të kuruara me kujdes, të grimuara dhe me veshje të zgjedhura.

Por ndër të paktat këngëtare që u shfaqën pa grim, është edhe Ronela Hajati.

Në një fotografi që ajo ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, Ronela duket tërheqëse edhe pa make up.

Këngëtarja është përfolur mjaft për një lidhje të mundshme dashurie me reperin Young Zerka, mirëpo dyshja asnjëherë nuk e kionfirmuan këtë, duke deklaruar se janë thjesht ‘miq’. /Prive.al

Ronelaa

Artikuj të ngjashëm