Ronela Hajati merr këtë vendim pas koronavirusit (FOTO)

By

Situata në Shqipëri është goxha shqetësuese për shkak të koronavirusit.

Sot në Durrës është shënuar viktima e parë dhe rreth 10 të tjerë janë të prekur nga ky virus.

Kjo gjë ka bërë që Ronela Hajati të marrë një vendim.

Ajo hyri në Instagram për të njoftuar të gjithë ndjekësit e saj se ka anuluar koncertet dhe së njësoj duhet të bëjnë të tjerët.

Lexojeni të plotë më poshtë çfarë ka shkruar ajo./Prive.al

Artikuj të ngjashëm